A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech
Eszközkölcsönző Terápiák Utazó gyógypedagógusi hálózat Szakiskola Videók Empátia Alapítvány Köszönjük

Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át iskolánk alapítványa javára. Empátia Alapítvány, adószám: 18762282-1-14. Köszönjük!

Kérjük a beiratkozáshoz az alábbi eredeti dokumentumokat hozzák magukkal:

  •   a tanuló nevére kiállított személyi azonosságot igazoló hatósági igazolványt,
  •   a tanuló nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt,
  •   a tanuló TAJ kártyáját
  •   a tanuló nevére kiállított érvényes szakértői véleményt (általános iskolánkban végzett tanulóknak ezt nem kell hoznia)
  •   a tanuló nevére kiállított általános iskolai tanulmányok befejezését igazoló bizonyítványt (általános iskolánkban végzett tanulóknak ezt nem kell hoznia)
  •   diákigazolvány igénylő NEK adatlapot – okmányirodában kell igényelni, majd az ott kapott nyomtatványt nálunk leadni (ez később is pótolható, intézményünk általános iskolájában végzetteknek nem kell új diákigazolványt igényelni)
  •   kollégiumi ellátás igénylésére is a beiratkozáskor van lehetőség

 

Tájékoztatom, hogy a KRÉTA rendszer e-Ügyintézés felületén 2023. június 14. és 2023. június 21. közötti időszakban lehetősége lesz, hogy gyermeke adatait előzetesen online módon beküldje intézményünkbe a „Beiratkozás középfokú intézménybe-BKI” folyamat segítségével. Abban az esetben is szükséges a személyes megjelenés, ha Ön online megadta gyermeke adatait, azonban ebben az esetben a helyszínen nem kell nyomtatványokat kitölteni, csak adategyeztetésre van szükség. Ez jelentősen meggyorsítja a folyamatot az Ön számára.

 

Letölthető KRÉTA útmutató

 
 
 

Kisegítő lehetőségek

A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech