A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech
Eszközkölcsönző Terápiák Utazó gyógypedagógusi hálózat Szakiskola Videók Empátia Alapítvány Köszönjük

Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át iskolánk alapítványa javára. Empátia Alapítvány, adószám: 18762282-1-14. Köszönjük!

Hódy Edit intézményvezető, intézményegység-vezető (Kollégium)

Borosné Makarész Julianna – intézményegység-vezető (Általános Iskola)
Berkesné Mihály Mária – intézményegység-vezető (Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola)
Szabó Ildikó – intézményegység-vezető (Fejlesztő Iskola, Utazó gyógypedagógiai hálózat)

 

Név

Fogadóóra időpontja

Bán Anita Katalin

Hétfő 3. óra: 1000 – 1045

Berkes Bernadett

Hétfő 3. óra: 1000 – 1045

Borosné Makarész Julianna

Csütörtök 5. óra: 1150 – 1235

Böröcz János

Hétfő 3. óra: 1000 – 1045

Csizmeg Erzsébet

Hétfő 4. óra: 1045 – 1140

Dakos Ildikó

Péntek 6. óra: 1240 – 1325

Fazekas Krisztián

Hétfő 7. óra: 1330 – 1415

Földes Edina

Szerda 4. óra: 1045 – 1140

Gyódi András

Szerda 4. óra: 1045 – 1140

Gyurákovics Ildikó

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Gyurina Beáta

Péntek 1. óra: 0800 – 0845

Hardi Szabina

Szerda 4. óra: 1045 – 1140

Hódy Edit

Hétfő: 1100 – 1200

Horváth Zsuzsanna

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Horváth Jakabfi Anita

Kedd 2. óra: 0900 – 0945

Horváthné Csima Tímea

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Kálmánné Gubián Anett

Kedd 5. óra: 1150 – 1235

Igali Edina

Péntek 1. óra: 0800 – 0845

Klimó István

Kedd 6. óra: 1240 – 1325

Kovács Kinga Klára

Szerda 4. óra: 1045 – 1140

Mező Beatrix Alice

Szerda 5. óra: 1150 – 1235

Mileticsné Valkó Gabriella

Hétfő 1. óra: 0800 – 0845

Molnár Mónika

Hétfő: 1400– 1445

Mózer Marianna

Kedd 5. óra: 1150 – 1235

Nagy Dóra

Szerda 3. óra: 1000 – 1045

Dr. Nagyné Sárvári Rita

Hétfő: 1055 – 1200

Németh Zita

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Nyerges Péter

Szerda 2. óra: 0900 – 0945

Papp József

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Sarok Szilvia

Csütörtök 5. óra: 1150 – 1235

Stikel Ferenc

Hétfő 3. óra: 1000 – 1045

Szabó Ildikó

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Szabó Márta

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Szalayné Karsai Ildikó

Hétfő: 900 – 1140

Szamos Noémi

Szerda 3. óra: 1000 – 1045

Tomorné Huber Éva

Szerda 9. óra

Tóth László

Péntek 3. óra: 1000 – 1045

Vázsonyi Rebeka

Kedd 2. óra: 0900 – 0945

Vince Henriett

Hétfő 4. óra: 1045 – 1140

Vörös Anita

Hétfő 1. óra: 0800 – 0845

 

 

  1. Ambrus Petra
  2. Balatinc István
  3. Bencze Józsefné
  4. Berkes Zoltán
  5. Darabánné Horváth Eszter
  6. Dékány Klaudia
  7. Fazekas András
  8. Gyurákovics-Balogh Réka
  9. Hajduné Móring Márta
  10. Hauszknecht Tímea
  11. Horváth Tamás
  12. Jakabfi Lászlóné
  13. Kissné Bradics Szilvia
  14. Mózer Marianna
  15. Murai Sándor
  16. Németh Zita
  17. Proity Zoltán
  18. Projcsné Nyakas Szilvia
  19. Rádicsné Torma Ildikó
  20. Slezákné Berdó Ágnes
  21. Szentpáli Miklós
  22. Szenyéri Attiláné

 

  1. Ambrus Lajos karbantartó (vízvezetékszerelő)
  2. Bogdán János parkgondozó (állatgondozó)
  3. Bogdán Jánosné takarítónő
  4. Bogdán Józsefné takarítónő
  5. Felkai József parkgondozó (traktorvezető)
  6. Fonai Mária portás
  7. Ilisics Gyöngyi munkaügyi-gazdasági ügyintéző
  8. Kalányos Sándorné takarítónő
  9. Kalocsa Tiborné mosónő
  10. Katona Zoltán éjjeliőr
  11. Kovács Ildikó takarítónő
  12. Molnár Ildikó kerti munkás
  13. Orsós János parkgondozó
  14. Orsós Sándor parkgondozó
  15. Perák István karbantartó (festő)
  16. Rézműves Ferenc éjjeliőr
  17. Sándor János portás
  18. Sánta Margit takarítónő
  19. Schiszler András növénytermesztő
  20. Seftei József állatgondozó
  21. Szászgáspár Erika mosónő
  22. Sziládi Márta kerti munkás
  23. Torma József karbantartó (kőműves)
  24. Tüttő Lajos üzemeltetési ügyintéző



 

 
 
 

Kisegítő lehetőségek

A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech