Iskolában az erdő
"november 5. szerda
A mai napon iskolánkba látogatott Récsei Kata erdőpedagógus, aki az "Iskolában az erdő" program keretein belül három foglalkozást tartott a tanulásban akadályozottak tagozatán. Az interaktív és játékos foglalkozások során a diákok sok újat tudtak meg az erdők élővilágáról, különösen a talaj - mint élőhely - szerepéről és fontosságáról.
A mai napon iskolánkba látogatott Récsei Kata erdőpedagógus, aki az "Iskolában az erdő" program keretein belül három foglalkozást tartott a tanulásban akadályozottak tagozatán. Az interaktív és játékos foglalkozások során a diákok sok újat tudtak meg az erdők élővilágáról, különösen a talaj - mint élőhely - szerepéről és fontosságáról.
Köszönjük az ajándékokat és a programban való részvételi lehetőséget!"