A vadászati kiállításon jártunk
2021. október 14-én a "Fátyol Iskolaprogram " támogatásával iskolánk 26 tanulója és kísérőtanárai részt vehettek a Budapesten megrendezésre kerülő „Egy a Természettel” Vadászati és Természeti Világkiállításon.
Az utazás alapos előkészítésében, szervezésében külön köszönet Horváthné Csima Tímea tanárnőnek.
Az utazás napján izgatottan gyülekeztek a gyerekek. Somogyvárról indult a vonatunk, majd Fonyódon átszálltunk a Budapestre tartó gyorsra. Számunkra lefoglalt kocsi hamar megtelt fegyelmezett zsibongással. Az idő gyorsan elszállt megérkeztünk a Déli pályaudvarra. Gyors jegyvásárlás után irány a metró.
Itt kezdődtek az izgalmak. A többség még nem utazott mozgólépcsőn és páran féltek is tőle.
Jó tanácsait, bölcs meglátásait idén videoüzenetben mondta el tanulóinknak a Mikulás; és természetesen nem üres kézzel jött: mindenkinek hozott csomagot, melyet a gyerekek az osztályukban kaptak meg; szakiskolás és on-line oktatásban lévő gyermekeinknek az intézmény munkatársai szállították ki.