Honlapunkat fejlesztjük. Régi honlapunk itt elérhető.

Tóth László intézményvezető
Hódy Edit intézményvezető-helyettes

Borosné Makarész Julianna – intézményegység-vezető (Általános Iskola)
Berkesné Mihály Mária – intézményegység-vezető (Szakiskola)
Szabó Ildikó – intézményegység-vezető (Fejlesztő Iskola, Utazó gyógypedagógiai hálózat)

 

Név

Fogadóóra

Bán Anita Katalin

Hétfő 6. óra: 1240 – 1325

Berkesné Mihály Mária

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Borosné Makarész Julianna

Szerda 3. óra: 1000 – 1045

Böröcz János

Péntek 4. óra: 1055 – 1140

Fazekas Krisztián

Kedd 7. óra: 1330 – 1415

Földes Edina

Hétfő 4. óra: 1055 – 1140

Gyódi András

Szerda 8. óra: 1420 – 1505

Gyurákovics Ildikó

Hétfő 4. óra: 1055 – 1140

Gyurina Beáta

Péntek 3. óra: 1000 – 1045

Hódy Edit

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Horváth Zsuzsanna

Szerda 5. óra: 1240 – 1325

Horváth Jakabfi Anita

Szerda 6. óra: 1240 – 1325

Horváthné Csima Tímea

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Jilling Tibor

Kedd 1. óra: 0800 – 0845

Kálmánné Gubián Anett

Csütörtök 5. óra: 1150 – 1235

Kircz Ágnes

Csütörtök 4. óra: 1055 – 1140

Kisné Kovács Mária

Péntek 2. óra: 0900 – 0945

Mező Beatrix

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Mihály Margit

Hétfő 6. óra: 1240 – 1325

Mileticsné Valkó Gabriella

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Móring Lászlóné

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Nyerges Péter

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Nyers Márta

Csütörtök 2. óra: 0900 – 0945

Papp József

Csütörtök 2. óra: 0900 – 0945

Salamonné Vörös Anita

Péntek 2. óra: 0900 – 0945

Sarok Szilvia

Kedd 2. óra: 0900 – 0945

Sándorné Pál Aranka

Hétfő 5. óra: 1150 – 1235

Stikel Ferenc

Csütörtök 3. óra: 1000 – 1045

Szabó Ildikó

Kedd 2. óra: 0900 – 0945

Szamos Noémi

Csütörtök 7. óra: 1330 – 1415

Tóth László

Hétfő 2. óra: 0900 – 0945

Ambrus Petra
Bencze Józsefné
Berkes Zoltán
Darabánné Horváth Eszter
Dékány Klaudia
Fazekas András
Hajdúné Móring Márta
Igali Edina
Kissné Bradics Szilvia
Kovács Tibor
Márkus Nikoletta
Mózer Marianna
Slezákné Berdó Ágnes
Szenyéri Attiláné
Szentpáli Miklós

 

Pedagógiai asszisztensek:

  1. Rádicsné Torma Ildikó
  2. Projcsné Nyakas Szilvia
  3. Horváth Tamás
  4. Gyermekfelügyelő: Jakabfi Lászlóné

Éjszakás gyermekfelügyelők:

  1. Balázs József
  2. Proity Zoltán (gyp. asszisztens)

Ángyán Gábor rendszergazda
Ilisics Gyöngyi személyügyi-munkaügyi ügyintéző
Németh Zita iskolatitkár
Szentpáli Györgyné pénzügyi ügyintéző
Tóth Szabolcs élelmezésvezető
Tüttő Lajos üzemeltetési ügyintéző

Ambrus Lajos karbantartó
Bogdán Csaba szakács
Bogdán Jánosné takarítónő
Bogdán Józsefné takarítónő
Fehér József karbantartó-kőműves
Fekete Károly Imréné konyhai kisegítő
Fekete Magdolna konyhai kisegítő
Felkai József traktorvezető
Fónai Mária konyhai kisegítő
Kalányos Sándorné takarítónő
Kalocsa Lászlóné portás
Kalocsa Tiborné takarítónő
Katona Zoltán éjjeliőr
Kelemen Gyuláné konyhai kisegítő
Kovács Ildikó takarítónő
Nagy József gépkocsivezető
Orsós János parkgondozó
Orsós Sándor parkgondozó
Perák István karbantartó-festő
Récsei Jánosné konyhai kisegítő
Rézműves Ferenc éjjeliőr
Sándor János portás
Szipőcs Károly konyhai kisegítő
Horváth Jánosné kertészkerti munkás
Koszta Imre Béla kertészkerti munkás
Vörös László állatgondozó
Seftei József állatgondozó
Tóth Tibor karbantartó