A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech
Eszközkölcsönző Terápiák Utazó gyógypedagógusi hálózat Szakiskola Videók Empátia Alapítvány Köszönjük

Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át iskolánk alapítványa javára. Empátia Alapítvány, adószám: 18762282-1-14. Köszönjük!

Hódy Edit intézményvezető-helyettes, intézményegység-vezető (Kollégium)

Borosné Makarész Julianna – intézményegység-vezető (Általános Iskola)
Berkesné Mihály Mária – intézményegység-vezető (Szakiskola)
Szabó Ildikó – intézményegység-vezető (Fejlesztő Iskola, Utazó gyógypedagógiai hálózat)

 

Név

Fogadóóra

Bán Anita Katalin

Kedd 6. óra: 1240 – 1325

Berkesné Mihály Mária

Hétfő 2. óra: 900 – 945

Borosné Makarész Julianna

Hétfő 6. óra: 1240 – 1325

Böröcz János

Szerda 3. óra: 1000 – 1045

Cséplő Lívia

Péntek 6. óra: 1240 – 1325

Dakos Ildikó

Kedd 6. óra: 1240 – 1325

Fazekas Krisztián

Szerda 3. óra: 1000 – 1045

Földes Edina

Szerda 1. óra: 800 – 845

Gyódi András

Szerda 4. óra: 1055 – 1140

Gyurákovics Ildikó

Hétfő 3. óra: 1000 – 1145

Gyurina Beáta

Hétfő 1. óra: 800 – 845

Hódy Edit

Hétfő: 1630 – 1730

Horváth Zsuzsanna

Kedd 2. óra: 900 – 945

Horváth Jakabfi Anita

Péntek 4. óra: 1055 – 1140

Horváthné Csima Tímea

Csütörtök 6. óra: 1240 – 1325

Kálmánné Gubián Anett

Hétfő 6. óra: 1240 – 1325

Igali Edina

Szerda 4. óra: 1055 – 1140

Kircz Ágnes

Csütörtök 4. óra: 1055 – 1140

Kisné Kovács Mária

Hétfő 3. óra: 1000 – 1145

Kovács Kinga Klára

Hétfő 3. óra: 1000 – 1145

Mező Beatrix Alice

Szerda 3. óra: 1000 – 1145

Mihály Margit

Kedd 7. óra: 1330 – 1415

Mileticsné Valkó Gabriella

Hétfő 6. óra: 1240 – 1325

Nyerges Péter

Kedd 2. óra: 900 – 945

Nyers Márta

Szerda 9. óra:1510 – 1555

Papp József

Hétfő 3. óra: 1000 – 1145

Salamonné Vörös Anita

Csütörtök 2. óra: 900 – 945

Sarok Szilvia

Hétfő 7. óra: 1330 – 1415

Stikel Ferenc

Szerda 2. óra: 900 – 945

Somoskövi Katalin

Szerda 6. óra:1240 – 1325

Szabó Ildikó

Hétfő 2. óra: 900 – 945

Szabó Márta

Kedd 4. óra: 1055 – 1140

Szamos Noémi

Csütörtök 7. óra: 1330 – 1415

Tóth László

Szerda 4. óra: 1055 – 1140

 

Ambrus Petra (CsED)
Balatinc István
Balogh Réka
Bencze Józsefné
Berkes Zoltán
Darabánné Horváth Eszter
Deákvári Antal
Dékány Klaudia
Fazekas András
Hajdúné Móring Márta
Hardi Szabina
Hauszknecht Tímea
Kissné Bradics Szilvia
Mózer Marianna (CsED)
Seftei Szimóna
Slezákné Berdó Ágnes
Szentpáli Miklós
Szenyéri Attiláné

 

Pedagógiai asszisztens:

  • Rádicsné Torma Ildikó

Gyermekfelügyelők:

  • Projcsné Nyakas Szilvia
  • Horváth Tamás
  • Jakabfi Lászlóné

Éjszakás gyermekfelügyelők:

  • Balázs József
  • Proity Zoltán

Ángyán Gábor rendszergazda
Ilisics Gyöngyi munkaügyi-gazdasági ügyintéző
Németh Zita iskolatitkár
Orsós Anett raktáros
Szentpáli Györgyné pénzügyi ügyintéző
Hársházi Zoltánné élelmezésvezető
Tüttő Lajos üzemeltetési ügyintéző

Ambrus Lajos karbantartó (vízvezetékszerelő)
Andi János karbantartó (asztalos)
Bogdán Csaba szakács
Bogdán Istvánné konyhai kisegítő
Bogdán János állatgondozó
Bogdán Jánosné takarítónő
Bogdán Józsefné takarítónő
Fekete Károly Imréné konyhai kisegítő
Fekete Róbert szakács
Felkai József traktorvezető
Fonai Mária konyhai kisegítő
Horváth Dániel konyhai kisegítő
Kalányos Sándorné takarítónő
Kalocsa Tiborné
Katona Zoltán éjjeliőr
Kovács Ildikó takarítónő
Molnár Ildikó konyhai kisegítő
Móré Gábor karbantartó (festő)
Orsós Anett konyhai kisegítő
Orsós János parkgondozó
Orsós Sándor parkgondozó
Perák István karbantartó (festő)
Récsei János Józsefné konyhai kisegítő
Rézműves Ferenc éjjeliőr
Sándor János portás
Sánta Margit egyéb kisegítő
Seftei József állatgondozó
Szászgáspár Erika mosónő
Sziládi Márta növénytermesztő
Szipőcs Károly konyhai kisegítő


 

 
 
 

Kisegítő lehetőségek

A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech