A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech
Eszközkölcsönző Terápiák Utazó gyógypedagógusi hálózat Szakiskola Videók Empátia Alapítvány Köszönjük

Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át iskolánk alapítványa javára. Empátia Alapítvány, adószám: 18762282-1-14. Köszönjük!

A munkaközösség tagjai

Munkaközösség vezető

  • Kovács Kinga Klára

Osztályfőnökök, óraadók

  1. Bán Anita Katalin
  2. Borosné Makarész Julianna
  3. Gyódi András
  4. Gyurákovics Ildikó
  5. Gyurina Beáta
  6. Horváth-Jakabfi Anita
  7. Horváth Zsuzsanna
  8. Horváthné Csima Tímea
  9. Igali Edina
  10. Kovács Kinga Klára
  11. Mihály Margit
  12. Papp József
  13. Szamos Noémi
  14. Szabó Márta

Gyógypedagógiai asszisztensek

  1. Darabánné Horváth Eszter
  2. Dékány Klaudia
  3. Fazekas András
  4. Hausznecht Tímea

Munkaközösség tagjai

Munkaközösség vezető

  • Földes Edina

Osztályfőnökök, óraadók

  1. Földes Edina
  2. Kisné Kovács Mária
  3. Salamonné Vörös Anita
  4. Sarok Szilvia
  5. Stikel Ferenc

Gyógypedagógiai asszisztensek

  1. Hajduné Móring Márta
  2. Kisné Bradics Szilvia
  3. Slezákné Berdó Ágnes
  4. Szentpáli Miklós

 

Munkaközösség tagjai

Munkaközösség vezető

  • Mileticsné Valkó Gabriella

A munkában részt vevő pedagógusok

  1. Böröcz János TAP szakos gyógypedagógus
  2. Cséplő Lívia gyógytornász, TAP szakos gyógypedagógus, logopédus, alapozó terapeuta
  3. Csizmeg Erzsébet logopédia szakos gyógypedagógus
  4. Földes Edina TAP szakos gyógypedagógus, logopédus, TSMT I. terapeuta
  5. Horváth-Jakabfi Anita tanító, TAP szakos gyógypedagógus, TSMT II. és alapozó terapeuta, szakvizsgázott mentortanár
  6. Horváthné Csima Tímea TAP és pszichopedagógia szakos gyógypedagógus
  7. Igali Edina TAP szakos gyógypedagógus
  8. Kálmánné Gubián Anett TAP és szomatopedagógia szakos gyógypedagógus
  9. Lengyeltóti László oligofrénpedagógia- szomatopedagógia szakos gyógypedagógus
  10. Mihály Margit tanító, TAP szakos gyógypedagógus, autizmus spektrum pedagógiája szakos hallgató
  11. Mileticsné Valkó Gabriella TAP szakos gyógypedagógus, logopédus, TSMT II. és alapozó terapeuta
  12. Sarok Szilvia TAP és szomatopedagógia szakos gyógypedagógus
  13. Szabó Ildikó tanító, oligofrénpedagógia szakos gyógypedagógiai tanár, SZIT terapeuta, szakvizsgázott fejlesztőtanár, inkluzív nevelés tanára
  14. Szalayné Karsai Ildikó TAP szakos gyógypedagógus
  15. Szamos Noémi TAP szakos gyógypedagógus

 

A munkacsoport tagjai

Osztályfőnökök, óraadók, szaktanárok, gyakorlati oktatók

  1. Ádám Edit, óraadó tanár
  2. Balatinc István (gyakorlati oktató)
  3. Böröcz János, osztályfőnök
  4. Dakos Ildikó, óraadó tanár
  5. Fazekas Krisztián, osztályfőnök
  6. Hardi Szabina, óraadó tanár
  7. Hegyi Margit Anna, óraadó tanár
  8. Mező Beatrix Alice, óraadó tanár
  9. Mileticsné Valkó Gabriella, osztályfőnök
  10. Nyerges Péter, óraadó tanár
  11. Perák István (gyakorlati oktató)
  12. Tóth László, óraadó tanár

Asszisztens

  1. Szenyéri Attiláné

 

 
 
 

Kisegítő lehetőségek

A hangszóróra kattintva meghallgatható a kijelölt szöveg. A felolvasó program forrása: GSpeech